Biz Kimiz

GİRESUN ALSAN ORMAN ÜRÜNLEİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İTHALAT & İHRACAT
OKUL SIRASINDA TEK ISIM


Kuruluş amacı Ahşap parke, Kereste ve Okul sıra tahtası üretmek olan firmamız, GİRESUN ALSAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. adi altında 1985 yılında Giresun İli Keşap İlçesinde kurulmuştur.

Daha sonra artan mal ve hizmet kalitemizle birlikte, müşterilerimizin yoğun istekleri doğrultusunda 1996 yılında 'Okul sırası ahşap takimi' bölümümüz ve 2002 yılında da 'Metal' bölümümüz faaliyete geçmiş olup 'GİRESUN ALSAN' Markalı kullanmaya hazır okul sırası Üretimine başlanmışır.

2010 yılında yoğun talep doğrultusunda kayın kontrapapel ve yeni oval tip okul sıralarının üretimine geçilmiş olup 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilik ile beraber uygulayarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yıllık 120.000 takım okul sırası kayın kontrapapel üretim kapasitisine ulaşılmıştır. Tüm ürünlerimizde 2 yıl garantiyi değerli müşterilerimize sunmaktayız.


Fabrikamız 10.000.m2 alan üzerine 7.000.m2 kapalı alan olarak kurulmuş olup Türkiye'nin bütün İllerine mal sevkiyatı yaparak Yurt dışından talep olması halinde ihracat yapacak kapasiteye ulaşmıştır. 

Hedefimizin daima kalite olması nedeni ile mamullerimizde ithal hammadde kullanımına başlanmış, bunun sürekli temini için de 1998 yılında Gürcistan da ek Fabrikamız kurularak hizmete girmiştir. 

Bu hizmet anlayışımız sonuncunda, müşterilerimizden aldığımız olumlu sonuçlar bize daha da güç kazandırmış, son 15 yıldır da ürünlerimizde nemden ve sıcaktan etkilenmeyen tutkal kullanımına geçilmiştir. Tüm bunların sonuncunda 1 yıl olan garanti süremiz 2 yıla çıkartılmıştır.

- Kuru okul sıra tahtası üretimi ( % 10 nemli ) yıllık... 6.000.M3
- Okul sırası ahşap takimi üretimi yıllık...................... 180.000.Tk
- Tam bitirilmiş okul surasu üretimi yıllık..................... 60.000.Tk
- Pres Baskı
- Pres kızak
- Kalın Dolgu verniği
- Okul sırası kayın kontrapapel üretim yıllık.............. 120.000.Tk
- İthal Malzeme kullanımı
- Siparişlerin zamanşnda teslimi bizi diğer Firmalardan ayıran özelliklerimizdendir.